Останете вкъщи

Участието ни на Узана Поляна Фест ни донесе нови запознанства, едно от които се превърна в ползотворно партньорство. От този месец консултантите от Национална асоциация "Подкрепа за кърмене" ще отговарят на въпроси за кърменето във форумите на Фрамар.
Framar.bg е национален интернет портал на тема здраве, превенция и позитивен начин на живот. В него можете да откриете и алтернативни култури, полезни съвети и интересни дискусии. Да не забравяме и професионалните съвети на специалистите в областта на здравето.
Амбиция на медията е да се превърне в среда за общуване между институциите,бизнеса, здравните работници и гражданите. Групата издава и безплатен вестник - национален месечник на тема здраве, красота, медицина и алтернативен начин на живот.
В специално създадената тема "Кърменето - Въпроси и решения", във форум "Патиланско царство" всички родители ще могат да дискутират с консултантите от НАПК радостите и тревогите около кърменето, захранването и отбиването на своето дете. А всичко, свързано с кърменето и използването на медикаменти, както и за някои по-специфични състояния при майката и бебето, може да обсъдите с маг. фарм. Марияна Енева-Димитрова - клиничен фармацевт и сертифициран консултант по кърмене към НАПК. Нейната тема "Лекарствени средства, хранителни добавки и кърмене" ще намерите във форум "Въпрос към специалиста".
Ние от Национална асоциация „Подкрепа за кърмене” с радост ви приветстваме с началото и на нашата учебна година! Заедно с вас нарамваме в раниците знания, мечти, въпроси, за да извървим и тази година своите първи стъпки към нашата обща цел за повече щастливи кърмени бебета. Можете да се присъедините и да ни подкрепите, ако и за вас кърменето е неразделна част от живота с бебче у дома.
Някои от вас вече явно заявиха своето желание да се включат в екипа ни. И с тях започва шестото обучение за доброволни консултанти по кърмене и медицински лица. Благодарим ви, че бяхте толкова активни! Радостно е, че все повече мами са готови да споделят своите знания и време, за да са от полза на кърмещите жени. И догодина напролет ще можем да се похвалим с нови обучени консултанти по кърмене.
Дори и да не сте успели да се включите в обучението, тази година сме подготвили много нови...
Прочетете цялата новина, за да научите какви са новостите около нас! :)